#1 2014-03-24 11:22:47

marek

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-21
Posty: 12
Punktów :   

WIZA DO ROSJI

Ja wizę będę załatwiał przez biuro Wadi z Bielska-Białej, około miesiąca przed planowanym wyjazdem. Wizę załatwiają w ciągu 2 tygodni.

www.wadi.pl

Koszt - 475zł

Plus tego biura jest taki, że jest w miarę tanio i załatwiają wszystko od A do Z. Trzeba jednak wysłać do nich swój paszport.


Wizę można też załatwiać na własną rękę, ale trzeba udać się do konsulatu, zrobić rezerwacje noclegu w rosji, wykupić ubezpieczenie i przebrnąć przez całą papierkologię. Jeżeli mamy czas i blisko do konsulatu to można podjąć wyzwanie, w innym przypadku trzeba sięgnąć do skarpety po 475zł

Offline

 

#2 2014-03-24 21:23:30

Krzysiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: WIZA DO ROSJI

Jeszcze sie nie zagłębiłem w temat ale znalazłem to www.wizaserwis.pl
Do Rosji na 6 osób wygląda to tak:

Podsumowanie Twojego zamówienia:
                                                     Cena jednostkowa                            Ilość             Wartość
Opłata za złożenie aplikacji w trybie Standard     77 PLN                              6            462 PLN
Opłata konsularna za wydanie Turystyczna / Biznesowa     154 PLN                6     924 PLN
Opłata podawcza - Opłata podawcza          25 EUR                                   6     650.94 PLN
Usługa kurierska                                       52 PLN                                 1     52 PLN
Wstępna weryfikacja dokumentów                             9 PLN                      6     54 PLN
                                        Razem     2142.94 PLN
Tryb pracy konsulatu - Tryb normalny, bez dopłaty
Ubezpieczenie - Nie potrzebuję (1-7 dni 19zł/ osoba)

Wychodzi po 357zl/osoba tylko nie wiem czy trzeba coś jeszcze do tego doliczyć...

Offline

 

#3 2014-03-25 12:37:47

marek

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: WIZA DO ROSJI

Tylko do tego musisz doliczyc jeszcze ponad 30zl za ubezpieczenie - obowiazkowe, oraz trzeba u nich wykupic voucher - (maja dwie rozne ceny: 77zl lub 89zl), czyli w sumie wychodzi to samo albo odrobine drozej.
Ja osobiscie nie przepadam za takimi biurami gdzie po drodze wychodza dodatkowe komplikacje czy oplaty. Dlatego zainteresowala mnie oferta wadi bo tam mowia jasno jaki jest koszt calkowity i zalatwiaja wszystko od poczatku do konca.

Offline

 

#4 2014-03-25 12:41:23

Krzysiek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: WIZA DO ROSJI

Spoko spoko tak tylko patrzyłem bo na 7 osób jakby było 100 taniej to już si robi pare złotych, które można lepiej spożytkować
Jeśli sie nie opłaca to jasna sprawa..

Offline

 

#5 2014-03-25 13:50:53

marek

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: WIZA DO ROSJI

Pewnie, jezeli by bylo taniej to tez chetnie bym inaczej ta stowe spozytkowal

------------ EDIT 01.04.2014: ------------

Kompleksowo zalatwiaja rowniez wize w biurze Tamara z Krakowa: http://www.tamarawizy.pl/
Cena ok. 450zł za całość. Chyba, ze sami zrobimy sobie rezerwacje to 20zł taniej.

Pytałem też w kilku biurach o zniżki w przypadku wizy grupowej, ale proponują śmieszne kwoty rzędu 10zł. Wiec moim zdaniem szkoda zachodu i każdy ją sobie załatwi na własną rękę. Chyba, ze jest ktoś chętny z nadmiarem czasu aby wziąć to na siebie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.blackveilbrides.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.polishcrew.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl